Lukaš Heger - Kuchyňské linky a nábytek na míru

Kuchyňské linky

Při výrobě kuchyňských linek kladu důraz na maximální využití prostoru určeného pro samotnou kuchyň a na to, aby se zákazníkovi v kuchyňské lince dobře pracovalo a užíval si v ní příjemné chvíle. Každý z nás má individuální přání a potřeby, je tedy nutné nejprve vše prodiskutovat a skloubit přání zákazníka s možnostmi výroby.

Pokud se zákazník chystá stavět nebo rekonstruovat byt či dům, ideální je konzultace dispozice kuchyně již před samotnými stavebními pracemi. Tím předchází neplánovaným stavebním úpravám či nechtěným kompromisům. Občas se mi stává, že zákazník přijde s jasnou představou a odchází úplně s jinou Důvodem může být nevhodně umístěná voda, elektrika, příčka atd. nebo prostě po konzultaci, zákazník pochopí, že jsou daleko lepší a praktičtější varianty. Návrhy realizace zpracovávám na počítači v 3D provedení, čímž získává zákazník jasnější představu o finální podobě své nové kuchyňské linky.

Je také možnost pouze zrekonstruovat Vaši starou kuchyňskou linku a to buď výměnou pracovní desky , dvířek, kování či jen výměnou úchytek. Těmito úpravami může dostat kuchyň nový vzhled a glanc s menšími finančními náklady.

Při výrobě používám hlavně kování značky Blum, neboť za jeho kvalitou pevně stojím a mám s touto firmou dlouholeté dobré zkušenosti. Laminaci na korpusy skříněk a pracovní desky objednávám především od firem Egger a Kronospan. Dvířka používám buď foliovaná od firem Trachea či Hefas nebo laminovaná olepená ABS hranou.